STREET LUNATICS SD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Uklanjanje znaka sa haube

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
MAKS
Admin
MAKS


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Kolari

Uklanjanje znaka sa haube Empty
PočaljiNaslov: Uklanjanje znaka sa haube   Uklanjanje znaka sa haube EmptyPon Jul 05, 2010 11:36 am

1.hauba ispeglana cekicem gde je trebalo,skinut znak i brusilicom grubo ocisceno zbog varenja i nanosenja gita
Uklanjanje znaka sa haube 1hg8JS

2.Zavareno parce lima(CO2 aparatom) na mestu udubljenja da ne bi git otpao zbog zatvaranja iste
Uklanjanje znaka sa haube 1CSH89

3.Zatim obrusiti var brusilicom pa to izgleda ovako
Uklanjanje znaka sa haube 1hh5Bi

4.Naneti metal git
Uklanjanje znaka sa haube 1hhkz9

5.Smirglati prvo sa 80 smirglom malo a zatim sam preso na 100 i na kraju na 240 s tim sto sam ponovo nanosio git gde god zam nesto zeznuo ili je bilo potrebe,a evo posle smirgle kako izgleda
Uklanjanje znaka sa haube 28F4g0

6.Zatim se nanosi spric git,koji sam ja kupio u spreju i tu se zaj..... do 00,otisle su mi dve boce od 400gr za haubu a lose je ispalo,znaci savet uzmite spric git u “kutiji” od litar (za kompresor)
Uklanjanje znaka sa haube 28FybJ

7.E sad na scenu stupa vodena smirgla 800 i udri ,pa zatim kad malo skines predjes na 1200 i tako sve do kraja dok ne dobijes glatku formu bez ivica na prelazima
Uklanjanje znaka sa haube 1CVCIJ

8.Onda sam to obrisao nekim anti-statik tecnim sredstvom.Sledi posle toga nanosenje boje u 2 sloja (kupio sam 250gr boje metalik naravno),i lak u 3-4 sloja,dok nisam istrosio sve i dobio ovo
Uklanjanje znaka sa haube 1hjogA
Nazad na vrh Ići dole
prexy89

prexy89


Broj poruka : 126
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 35
Lokacija : Smederevo

Uklanjanje znaka sa haube Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje znaka sa haube   Uklanjanje znaka sa haube EmptyPon Jul 05, 2010 11:45 am

ocekuje i tebe ovaj rad Smile))
Nazad na vrh Ići dole
MAKS
Admin
MAKS


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Kolari

Uklanjanje znaka sa haube Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje znaka sa haube   Uklanjanje znaka sa haube EmptyPon Jul 05, 2010 11:48 am

Ma razmisljam se dal da varim ili da kao kolega sa belim puntom izgitujem pa prelepim foliju ,jer ako ga budem vario ocekuje me mnogo vise posla i zajebancije.
Nazad na vrh Ići dole
prexy89

prexy89


Broj poruka : 126
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 35
Lokacija : Smederevo

Uklanjanje znaka sa haube Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje znaka sa haube   Uklanjanje znaka sa haube EmptyPon Jul 05, 2010 12:04 pm

Kako ti je volja druze ... Ali izgledace u svakom slucaju bolje...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uklanjanje znaka sa haube Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklanjanje znaka sa haube   Uklanjanje znaka sa haube Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Uklanjanje znaka sa haube
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
STREET LUNATICS SD :: Automobili :: Sam svoj majstor-
Skoči na: