STREET LUNATICS SD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Street Lunatics SD

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MAKS
Admin
MAKS


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Kolari

Street Lunatics SD Empty
PočaljiNaslov: Street Lunatics SD   Street Lunatics SD EmptySub Jul 03, 2010 10:17 am

STREET LUNATICS SD je auto moto club osnovan 30.05.2010.godine u Smedrevu.Cilj kluba je okupljanje svih ljubitelja automobila u Smederevskoj opstini ,a i sire.Club je uvek raspolozen za druzenje sa ostalim klubovima,dobru zabavu,zezanje..Za sada Street Lunatics SD okuplja mali broj clanova ,ali iz okupljanja u okupljanje broj clanova je veci.
Street Lunatics SD 30899148997849218813157.th

Uploaded with ImageShack.us
Nazad na vrh Ići dole
prexy89

prexy89


Broj poruka : 126
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 35
Lokacija : Smederevo

Street Lunatics SD Empty
PočaljiNaslov: Re: Street Lunatics SD   Street Lunatics SD EmptySub Jul 03, 2010 1:17 pm

Lepo si to rekao Wink cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
srecko90

srecko90


Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Smederevo

Street Lunatics SD Empty
PočaljiNaslov: Re: Street Lunatics SD   Street Lunatics SD EmptyUto Jul 06, 2010 8:48 pm

evo ovako,napisacu ovde,a posle prebacite ili obrisite...cisto neki predlog....bilo bi dobro da imate i sobu za predloge sta bi sve moglo da se promeni na sajtu,i uopsteno nrp kritike i prelozi....i po meni mislim da vam je suvisno da imate 2 sobe za predstavljanje...jedna za clanove cluba i jedna za clanove foruma....i jos jedna stvar,mozda bi bilo lepse da u sobi automobili clanova,ubacite sobu gde ce predstavljati clanovi kluba,i druga gde ce predstavljati clanovi foruma,a ne ovako da vam na pocetnoj stranici bude sve duplo,ostalo je za sada ok koliko sam mogao da primetim...eto to su neki predlozi
Nazad na vrh Ići dole
prexy89

prexy89


Broj poruka : 126
Datum upisa : 03.07.2010
Godina : 35
Lokacija : Smederevo

Street Lunatics SD Empty
PočaljiNaslov: Re: Street Lunatics SD   Street Lunatics SD EmptyUto Jul 06, 2010 8:50 pm

Brate samo opusteno ne trazimo mi neki profi forum nego cisto ovako da caskamo ....
Nazad na vrh Ići dole
srecko90

srecko90


Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.07.2010
Godina : 34
Lokacija : Smederevo

Street Lunatics SD Empty
PočaljiNaslov: Re: Street Lunatics SD   Street Lunatics SD EmptyUto Jul 06, 2010 8:55 pm

ok Wink ja sam to predlozio zbog preglednosti sajta,ali kako odlucite
Nazad na vrh Ići dole
MAKS
Admin
MAKS


Broj poruka : 97
Datum upisa : 02.07.2010
Godina : 33
Lokacija : Kolari

Street Lunatics SD Empty
PočaljiNaslov: Re: Street Lunatics SD   Street Lunatics SD EmptyUto Jul 06, 2010 9:27 pm

1.Sobu za predloge imas dole pri dnu foruma:
https://streetlunatics.forumsr.com/pitanjapohvale-i-predlozi-f15/
2.Sto se tice soba za predstavljanje napravio sam dve sobe (za clanove kluba i clanove foruma) da bi ljudi sto bolje upoznali clanove kluba Street Lunatics,ako me razumes sta hocu da ti kazem.
3.to nije problem,da se ubaci jedna soba u kojoj ce biti dve sobe automobili clanova kluba i foruma.Gledacu to da sredim.
Slobodno dajte predloge kako da sredimo forum,znaci svako moze da doprinese razvoju i usavrsavanju foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Street Lunatics SD Empty
PočaljiNaslov: Re: Street Lunatics SD   Street Lunatics SD Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Street Lunatics SD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Street Lunatics SD&Wolf Race Vrsac&KG Street Law

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
STREET LUNATICS SD :: Street Lunatics SD :: O klubu-
Skoči na: